
Домкрат механічний гвинтовий (ромб) A&I 1.5 тонна., 105-385 ММ.
800 ₴
720 ₴
- Готово до відправки
- Код: SW 715
- +380 (99) 193-28-33Роман
- +380 (93) 975-21-04Сергій
Механічні
Домкрат гвинтовий являє собою пристрій для підняття вантажів, встановлених на ньому. Разом з аптечкою домкрат механічний повинен знаходитися в кожному автомобілі. І не важливо, що більшу частину часу домкрат ромбічний лежить без діла. У потрібний момент домкрат гвинтовий стає незамінним помічником для вирішення дрібних і неприємних проблем. Тому вибирати і купувати автомобільні домкрати гвинтові слід з усією серйозністю.
Для використання в польових умовах найкращими будуть гвинтові домкрати механічні. Домкрат механічний використовує безліч конструкцій, з яких зараз популярний домкрат ромбічний і рейковий. Домкрат гвинтовий у вигляді ромба призначений для широких верств населення. Ромбовидні домкрати ідеальні для автолюбителів, які виконують тільки дрібний ремонт машини.
Купити механічний (ромбоподібний) домкрат - правильне рішення!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Угорщина |
| Висота підхоплення | 385 мм |
| Висота підйому | 105 мм |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
| Власна вага | 2 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 720 ₴
