
Автомобільний компресор преміум HEYNER MaxxAir PRO 218 000
5 225 ₴
- Немає в наявності
- Код: 94264
+380 (67) 006-13-96
Роман- +380 (99) 193-28-33Роман
- +380 (93) 975-21-04Сергій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Наша компанія є офіційним представником в Україні торгових марок Heyner і Alca. Ми також займаємося оптовою торгівлею по брендам, і завжди відкриті для нових клієнтів.
Автомобільний компресор преміум HEYNER MaxxAir PRO 218 000 - особливістю даної моделі є технологія AeroBooster, яка передбачає посилену підключення компресора для видачі більшого об'єму повітря за хвилину. Тому швидкість заповнення шин авто радіусом R15 становить всього 2 хвилини. Корпус компресора оснащений потужно опорною плитою, щоб пристрій не ковзало, і було стабільно під час роботи. Призначений для великогабаритних автомобілів, джипів, мікроавтобусів, вантажівок.
Звичайно ж їх можна використовувати в побуті для надувних меблів, матраців, надувних човнів, батутів, м'ячів та іншого. Стійкий за рахунок широкої опорної плити.
Гарантійний талон додається.
На нашому сайті Ви можете придбати компресор Heiner Premium 218 000, за відмінною ціною і 100% гарантією якості.
Автомобільний компресор преміум HEYNER MaxxAir PRO 218 000 - особливістю даної моделі є технологія AeroBooster, яка передбачає посилену підключення компресора для видачі більшого об'єму повітря за хвилину. Тому швидкість заповнення шин авто радіусом R15 становить всього 2 хвилини. Корпус компресора оснащений потужно опорною плитою, щоб пристрій не ковзало, і було стабільно під час роботи. Призначений для великогабаритних автомобілів, джипів, мікроавтобусів, вантажівок.
Звичайно ж їх можна використовувати в побуті для надувних меблів, матраців, надувних човнів, батутів, м'ячів та іншого. Стійкий за рахунок широкої опорної плити.
Гарантійний талон додається.
На нашому сайті Ви можете придбати компресор Heiner Premium 218 000, за відмінною ціною і 100% гарантією якості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heyner |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4,8 kg |
| Код товару | 94264 |
| Потужність | 500 W |
| Напруга | 230 V |
| Особливості | AeroBooster і опорна плита для стабільності |
| Розмір | 260x123x207 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 225 ₴
