-5%

Ножний двоциліндровий насос "AeroPump Kompakt" Alca 202200
570 ₴
541,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 94241
+380 (67) 006-13-96
Роман- +380 (99) 193-28-33Роман
- +380 (93) 975-21-04Сергій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніжний двоциліндровий насос "AeroPump Kompakt" Alca 202200 з манометром призначений для накачування шин автомобілів, мотоциклів, інших транспортних засобів та надувних виробів. Циліндри та рама виготовлені з високоякісної сталі. Манометр з регульованою червоною відміткою також насос оснащений 60 см пневмотичним шлангом і 4 спеціальними адаптерами, за допомогою яких ви без проблем підкачаєте все що запланували.
На нашому сайті Ви можете придбати насос ножний Alca 202200 за чудовою ціною та 100% гарантією якості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alca |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | сталь |
| Колір | Синій/Чорний |
| Тип | Ножний |
| Код товару | 94241 |
| Особливості | Двоциліндровий |
| Габарити | 240x135x70 mm |
| Довжина шланга | 60 cm |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість адаптерів | 4 |
| Манометр | Є |
| Вага | 1,34 kg |
Інформація для замовлення
- Ціна: 541,50 ₴





