
Автомобільний компресор "AeroPressor Zylinder" Alca, 12V, 180W, 227500
1 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: 95256
+380 (67) 006-13-96
Роман- +380 (99) 193-28-33Роман
- +380 (93) 975-21-04Сергій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей потужний (180W і 35l/min) одноциліндровий німецький компресор ТМ Alca "AeroPressor Zylinder" 227500 дасть можливість власнику авто не згадувати про проблеми, що виникають з перевіркою тиску або ж з накачуванням шин посеред шляху. Він підходить для вантажівок, джипів і мікроавтобусів.
Даний компресор під'єднується до клем акумулятора 12V за допомогою спеціальних затискачів. Наявність 4 адаптерів дозволяє його використовувати також для човнів, матраців, м'ячів і багато чого іншого. Довжина кабелю – 3,5 метра. Виготовлений з металу.
Купуючи компресор ТМ Alca ""AeroPressor Zylinder" 227500 – Ви не пошкодуєте!
Характеристики:
• Напруга 12V
• Тиск 10bar
• Продуктивність 35 l/min
• Довжина кабелю 3,5 m
• Потужність 180W
• З манометром
Даний компресор під'єднується до клем акумулятора 12V за допомогою спеціальних затискачів. Наявність 4 адаптерів дозволяє його використовувати також для човнів, матраців, м'ячів і багато чого іншого. Довжина кабелю – 3,5 метра. Виготовлений з металу.
Купуючи компресор ТМ Alca ""AeroPressor Zylinder" 227500 – Ви не пошкодуєте!
Характеристики:
• Напруга 12V
• Тиск 10bar
• Продуктивність 35 l/min
• Довжина кабелю 3,5 m
• Потужність 180W
• З манометром
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alca |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | метал |
| Колір | Синій |
| Код товару | 95256 |
| Особливості | манометр з підсвічуванням |
| Довжина шланга | 40 cm |
| Тиск втягування | 10 bar |
| Потужність | 180 W |
| Розмір | 170x86x145 mm |
| Довжина кабелю | 3,5 m |
| Сила струму | 15 A |
| Комплектність | Компресор і 4 адаптера |
| Гарантія | 12 місяців |
| Продуктивність | 35 l/min |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Тип підключення | Прикурювач |
| Напруга | 12 V |
| Вага | 1,7 kg |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴








