
Розгалужувач для прикурювача "AutoStecker" Alca 12V, 4, 510400
483 ₴
- Готово до відправки
- Код: 34307
+380 (67) 006-13-96
Роман- +380 (99) 193-28-33Роман
- +380 (93) 975-21-04Сергій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розгалужувач для прикурювача "AutoStecker" Alca 12V, 4, 510400 ділить одне гніздо прикурювача на 4 12V і 1 з них підходить для прикурювача. Розгалужувач виготовлений з подовжувачем довгою 1m. Пристрій має контроль батареї (3 LED). Розгалужувач випускається з запобіжником 10A.
На нашому сайті Ви можете придбати розгалужувач Alca 510400 за відмінною ціною і 100% гарантією якості.
Наша компанія є офіційним представником в Україні торгових марок Heyner і Alca. Ми також займаємося оптовою торгівлею за цим брендам і завжди відкриті для нових клієнтів.
На нашому сайті Ви можете придбати розгалужувач Alca 510400 за відмінною ціною і 100% гарантією якості.
Наша компанія є офіційним представником в Україні торгових марок Heyner і Alca. Ми також займаємося оптовою торгівлею за цим брендам і завжди відкриті для нових клієнтів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alca |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 місяців |
| Код товару | 34307 |
| Количество разьемов | 3-12V, 1-12V для прикурювача |
| Матеріал | високоміцний тугоплавкий пластик |
| Потужність | 120 W |
| Напруга | 12 V |
| Особливості | з контролем батареї (3 LED), з подовжувачем 1m |
| Розмір | 150x70x30 mm |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 483 ₴



