
Преміум розгалужувач прикурювача "4WayPower PRO" Heyner 12V, 4+1USB, 511000
626 ₴
- Під замовлення
- Код: 46685
Відправка з 01 травня 2026+380 (67) 006-13-96
Роман- +380 (99) 193-28-33Роман
- +380 (93) 975-21-04Сергій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Преміум розгалужувач прикурювача "4WayPower PRO" Heyner 12V, 4+1USB, 511000 ділить одне гніздо прикурювача на 1 USB, на четра 12V і 1 з них підходить для прикурювача. Розгалужувач випускається з запобіжником 15A і з подовжувачем довгою 1m. Можна кріпити як на двосторонній скотч так і на саморізи (йдуть в комплекті).
На нашому сайті Ви можете придбати розгалужувач Heyner 511000 за відмінною ціною і 100% гарантією якості.
Наша компанія є офіційним представником в Україні торгових марок Heyner і Alca. Ми також займаємося оптовою торгівлею за цим брендам і завжди відкриті для нових клієнтів.
На нашому сайті Ви можете придбати розгалужувач Heyner 511000 за відмінною ціною і 100% гарантією якості.
Наша компанія є офіційним представником в Україні торгових марок Heyner і Alca. Ми також займаємося оптовою торгівлею за цим брендам і завжди відкриті для нових клієнтів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Heyner |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 місяців |
| Довжина кабелю | 1 m |
| Код товару | 46685 |
| Количество разьемов | 3-12V, 1-USB, 1-12V для прикурювача |
| Матеріал | високоміцний тугоплавкий пластик |
| Потужність | 120 W |
| Напруга | 12 V |
| Особливості | з 1m подовжувачем |
| Розмір | 130x73x40 mm |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 626 ₴






