
Ключ для свічок запалювання 16 мм з силовою ручкою "Power Grip Z-Instrument" Alca 421160
153 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01848
+380 (67) 006-13-96
Роман- +380 (99) 193-28-33Роман
- +380 (93) 975-21-04Сергій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ключ для свічок запалювання 16 мм із силовою ручкою "Power Grip Z-Instrument" Alca 421160, виготовлений із високоякісної сталі, із Z-шарнірним з'єднанням. З силовою рукояткою для моменту, що крутить, до 45 Нм
На нашому сайті Ви можете придбати ключ для свічок запалювання Alca 421160, 61мм, за чудовою ціною та 100% гарантією якості
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alca |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | карбонова сталь |
| Код товару | 01848 |
| Особливості | пластмасова ручка |
| Довжина | 240 mm |
| Розмір | 16 mm |
| Вага | 300 g |
Інформація для замовлення
- Ціна: 153 ₴


