НовинкаПодарунок
-10%

Набір автомобіліста універсальний HONDA "Standart +" , Набір тех. доромоги HONDA , Автонабір HONDA
1 182 ₴
1 063,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: HONDA
+380 (67) 006-13-96
Роман- +380 (99) 193-28-33Роман
- +380 (93) 975-21-04Сергій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 34 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Набір автомобіліста універсальний HONDA "Standart +" , Набір тех. доромоги HONDA , Автонабір HONDA»
Набір автомобіліста універсальний включає все необхідне для укоплектації автомобіля.
Цей комплект включає:
1. Сумка, в якій зберігаються та перевозяться дані речі.
2. Вогнегасник порошковий 1 кг сертифікований.
3. Аптечка: в м'якому футлярі.
4. Знак аварійної зупинки, пластикова упаковка.
5.Трос буксирувальний ШТУРМОВИК 3Т 4,5М
6.Рукавички ШТУРМОВИК трикотаж з ПВХ
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beltex |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Комплектація набору | Знак аварійної зупинки, Вогнегасник, Сумка, Трос буксирний, Світловідбиваючий жилет, Рукавички, Аптечка |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 063,80 ₴


