
Набір автомобіліста технічної допомоги з логотипом авто Mercedes-Benz на сумці
963 ₴
866,70 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Mercedes-Benz
- +380 (99) 193-28-33Роман
- +380 (93) 975-21-04Сергій
ЛОГОТИП ВАШОГО АВТО НА ВИБІР!
Набір техдопомоги - це незамінна річ, яка повинна бути в запасі у кожного власника позашляховика. Такий автокомплект допомагає відчувати себе спокійно і впевнено в будь-якій позаштатній ситуації, а також дозволяє укомплектувати машину згідно вимог правил дорожнього руху.
Набір техдопомоги складається з оригінальної продукції від виробника. У нього входять буксирувальний трос, знак аварійної зупинки, аптечка, вогнегасник, рукавички і світловідбиваючий жилет. Все автоприладдя міцне, довговічне, упаковане у містку оригінальну сумку з логотипом розміром 190/540/135 мм на блискавці.
Склад авто набору:
✅ Знак аварійної зупинки посилений в пластиковому футлярі.
✅ Аптечка автомобільна - 1 ДСТУ 3961-2000 в м'якому футлярі.
✅ Вогнегасник порошковий, маса зарядки 1кг.
✅ Сумка чорного кольору на блискавці з логотипом марки автомобіля.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beltex |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація набору | Знак аварійної зупинки, Вогнегасник, Сумка, Рукавички, Аптечка |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 15 мм |
| Вага | 3 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 866,70 ₴
