Домкрат гвинтовий є пристрій для підняття вантажів, встановлених на ньому. Разом з аптечкою механічний домкрат повинен знаходитися в кожному автомобілі. І не важливо, що більшість часу домкрат ромбічний лежить без діла. У потрібний момент гвинтовий домкрат стає незамінним помічником для вирішення дрібних і неприємних проблем. Тому вибирати і купувати гвинтові домкрати автомобільні слід з усією серйозністю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Висота підхоплення | 350 мм |
| Висота підйому | 100 мм |
| Вантажопідйомність | 1200 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
| Стан | Новий |
| Виробник | WINSO |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴



