
Автомобільний двоциліндровий компресор "AeroPressor 2 Zylinder" Alca, 12V, 300W, 227000
3 970 ₴
- Готово до відправки
- Код: 68002
+380 (67) 006-13-96
Роман- +380 (99) 193-28-33Роман
- +380 (93) 975-21-04Сергій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей потужний (300W і 50l/min) двоциліндровий німецький компресор ТМ Alca "AeroPressor 2 Zylinder" 227000 дасть можливість власнику авто не згадувати про проблеми, що виникають з перевіркою тиску або накачуванням шин посеред шляху. Він підходить для вантажівок, джипів та мікроавтобусів.
Цей компресор приєднується до клем акумулятора 12V за допомогою спеціальних затискачів. Наявність 4 адаптерів дозволяє його використовувати також для човнів, матраців, м'ячів та багато іншого. Довжина кабелю – 4 метри. У комплекті також іде AeroBooster.
Купуючи компресор ТМ Alca "AeroPressor 2 Zylinder" 227000 - Ви не пошкодуєте!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alca |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | метал |
| Колір | Чорний |
| Код товару | 68002 |
| Особливості | Двоциліндровий, є AeroBooster |
| Довжина шланга | 100 cm |
| Тиск втягування | 11 bar |
| Потужність | 300 W |
| Розмір | 330x160x210 mm |
| Довжина кабелю | 4 m |
| Сила струму | 21 A |
| Комплектність | Компресор, комплект затисків АКБ, 2 адаптера |
| Гарантія | 12 місяців |
| Продуктивність | 50 l/min |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Тип підключення | Від акумулятора |
| Напруга | 12 V |
| Вага | 4,2 kg |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 970 ₴









