-10%

Порохотяг для сухого прибирання "VacuCleaner Kompakt" Alca, 12V, 60W, 221000
896 ₴
806,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: 21747
+380 (67) 006-13-96
Роман- +380 (99) 193-28-33Роман
- +380 (93) 975-21-04Сергій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пилосос для сухого прибирання "VacuCleaner Kompakt" Alca, 12V, 60W, 221000 дуже компактний та зручний у використанні.
Дана модель призначена для швидкого та легкого видалення сухого сміття, а її потужний двигун дозволяє засмоктувати пил навіть із далеких куточків автомобіля. У комплекті цього пилососа 4 м кабель для прикурювача, а також фільтра, що миються.
Дизайн автомобільного пилососу сухого збирання Alca "VacuCleaner Kompakt" 221000 розроблений з урахуванням зручності використання та перевезення пилососу в машині. Автопилосос займає мало місця, але це аж ніяк не впливає на його функціональність.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alca |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS |
| Тип | для сухого прибирання |
| Код товару | 21747 |
| Особливості | миються фільтра |
| Тиск втягування | 14 mmHg |
| Потужність | 60 W |
| Розмір | 305x90x130 mm |
| Довжина кабелю | 4 m |
| Сила струму | 6 A |
| Ємність пилозбірника | 400 ml |
| Комплектність | 1 насадка |
| Гарантія | 12 місяців |
| Рівень шуму | 74 dB |
| Тип підключення | Прикурювач |
| Напруга | 12 V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 806,40 ₴





