-5%

Преміум ножний одноциліндровий насос "PEDALPOWER PRO Black Edition" Heyner 215010
1 650 ₴
1 568 ₴
- Готово до відправки
- Код: 95626
+380 (67) 006-13-96
Роман- +380 (99) 193-28-33Роман
- +380 (93) 975-21-04Сергій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Преміум ножний одноциліндровий насос "PEDALPOWER PRO Black Edition" Heyner 215010 з манометром призначений для накачування шин автомобілів, мотоциклів, інших транспортних засобів та надувних виробів. Циліндр і рама виготовлені з високоякісної сталі. Манометр з регульованою червоною позначкою, також насос оснащений 60 см пневмотическим шлангом і 3 спеціальними адаптерами, з допомогою яких ви без проблем подкачаете все що запланували.
• адаптер для важкодоступних вентилів
• з мульти-вентильним з'єднанням для автошин і велошин (також для клапанів Dunlop, Sclaverand і Schrader)
• покращена, неслизька накладка педалі, захищений манометр з гумовою покришкою
• більш стійкі гумові ніжки
• матова лакована рамка
• фірмова сумка в комплекті
На нашому сайті Ви можете придбати насос ножний Heyner 215010 за відмінною ціною і 100% гарантією якості.
Наша компанія є офіційним представником в Україні торгових марок Heyner і Alca. Ми також займаємося оптовою торгівлею за цим брендам і завжди відкриті для нових клієнтів.
• адаптер для важкодоступних вентилів
• з мульти-вентильним з'єднанням для автошин і велошин (також для клапанів Dunlop, Sclaverand і Schrader)
• покращена, неслизька накладка педалі, захищений манометр з гумовою покришкою
• більш стійкі гумові ніжки
• матова лакована рамка
• фірмова сумка в комплекті
На нашому сайті Ви можете придбати насос ножний Heyner 215010 за відмінною ціною і 100% гарантією якості.
Наша компанія є офіційним представником в Україні торгових марок Heyner і Alca. Ми також займаємося оптовою торгівлею за цим брендам і завжди відкриті для нових клієнтів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heyner |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,4 kg |
| Габарити | 285x100x90 mm |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина шланга | 60 cm |
| Код товару | 95626 |
| Кількість адаптерів | 3 |
| Манометр | Є |
| Матеріал | сталь |
| Особливості | З мульти-вентильним з'єднанням для автошин і вело |
| Тип | Ножний |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 568 ₴








