
Автомобільний компресор "AeroPressor" Alca, 12V, 120W, 232000
850 ₴
- Готово до відправки
- Код: 30391
+380 (67) 006-13-96
Роман- +380 (99) 193-28-33Роман
- +380 (93) 975-21-04Сергій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний і досить потужний (120W і 12l/min) німецький компресор ТМ Alca "AeroPressor" 232000 дасть можливість власнику авто не згадувати про проблеми, що виникають з перевіркою тиску або ж з накачуванням шин посеред шляху.
Даний компресор займає мало місця, харчування йде 12V від прикурювача. Наявність 4 адаптерів дозволяє його використовувати також для човнів, матраців, м'ячів і багато чого іншого. Довжина кабелю 3 метри.
Характеристики:
• Напруга 12V
• Тиск 21bar
• Продуктивність 12 l/min
• Довжина кабелю 3m
• Потужність 120W
• З манометром
Даний компресор займає мало місця, харчування йде 12V від прикурювача. Наявність 4 адаптерів дозволяє його використовувати також для човнів, матраців, м'ячів і багато чого іншого. Довжина кабелю 3 метри.
Характеристики:
• Напруга 12V
• Тиск 21bar
• Продуктивність 12 l/min
• Довжина кабелю 3m
• Потужність 120W
• З манометром
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Alca |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Код товару | 30391 |
| Особливості | з манометром |
| Довжина шланга | 50 cm |
| Тиск втягування | 21 bar |
| Потужність | 120 W |
| Розмір | 185x95x140 mm |
| Довжина кабелю | 3 m |
| Сила струму | 12 A |
| Комплектність | Компресор і 4 адаптера |
| Гарантія | 12 місяців |
| Продуктивність | 12 l/min |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Тип підключення | Прикурювач |
| Напруга | 12 V |
| Вага | 0,8 kg |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴





