Автомобільна кавоварка "Coffee Maker" Alca 12V, 542120 Ваш кращий супутник в далекій дорозі або на відпочинку на природі. Ви можете в будь-який момент зупиниться і приготувати каву, чай або заварити їжу. У комплекті йде 2 чашки і фільтр для чаю/кави.
Об'єм кавоварки – 0,4 л, підключається через прикурювач 12V, оснащена щільною кришкою (дозволяє уникнути розплескування води).
Об'єм кавоварки – 0,4 л, підключається через прикурювач 12V, оснащена щільною кришкою (дозволяє уникнути розплескування води).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alca |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Код товару | 34335 |
| Обсяг | 400 ml |
| Потужність | 120 W |
| Довжина кабелю | 0,8 m |
| Сила струму | 10 A |
| Напруга | 12 V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 194 ₴





