
Автокипятильник 12V Alca 507120
239 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05275
+380 (67) 006-13-96
Роман- +380 (99) 193-28-33Роман
- +380 (93) 975-21-04Сергій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автокипятильник Alca 507 120 – потрібна і корисна річ для власників авто, які знаходяться в дорозі. З прекрасним кип'ятильником у Вас в будь-який час при потребі буде гаряча вода, чай або кава. Дуже простий у використанні, працює від прикурювача 12В, чашку води доводить до кипіння 5 хвилин.
На нашому сайті Ви можете придбати автокипятильник Alca 507 120 за відмінною ціною і 100% гарантією якості.
На нашому сайті Ви можете придбати автокипятильник Alca 507 120 за відмінною ціною і 100% гарантією якості.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alca |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,1 kg |
| Гарантія | 6 місяців |
| Довжина кабелю | 0,8 m |
| Код товару | 05275 |
| Комплектність | Автокипятильник |
| Потужність | 200 W |
| Напруга | 12 V |
| Особливості | Працює від прикурювача |
| Сила струму | 16 A |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 239 ₴

