
Міні-вентилятор на присосці "Ventilator" Alca 12V, 70W, 524100
215 ₴
- Готово до відправки
- Код: 34322
+380 (67) 006-13-96
Роман- +380 (99) 193-28-33Роман
- +380 (93) 975-21-04Сергій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якщо необхідний вентилятор маленький легковий автомобіль, то необов'язково купувати великий. Давно вже розроблено рішення – це міні вентилятор в машину. Компактність і якість в одному флаконі. Міні вентилятор Alca від німецького виробника врятує від спекотного повітря. Особливості 12V Alca 524100:
- легке кріплення на присоску;
- ні поворотного механізму;
- міцний корпус;
- напруга 12 Ст.
Якщо вас зацікавив 12V Alca 524 100 міні вентилятор, ви зможете придбати його в нашому магазині.
- легке кріплення на присоску;
- ні поворотного механізму;
- міцний корпус;
- напруга 12 Ст.
Якщо вас зацікавив 12V Alca 524 100 міні вентилятор, ви зможете придбати його в нашому магазині.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alca |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 1 m |
| Код товару | 34322 |
| Потужність | 70 W |
| Напруга | 12 V |
| Сила струму | 6 A |
| Тип підключення | Прикурювач |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 215 ₴


