
Преміум накидка з підігрівом "WarmComfortSafe" Heyner, чорна, 91х45см, 12V, 504000
775 ₴
- Немає в наявності
- Код: 96912
+380 (67) 006-13-96
Роман- +380 (99) 193-28-33Роман
- +380 (93) 975-21-04Сергій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Преміум накидка з підігрівом "WarmComfortSafe" Heyner, чорна, 91х45см, 12V, 504000 - накидка на сидіння, в яку вбудовані нагрівальні елементи.
Даний підігрів сидінь живиться від бортової мережі автомобіля. Для того щоб нагріти сидіння, достатньо підключити обігрів до прикурювача, і через пару хвилин вже буде відчуватися приємне тепло. Після цього підігрів буде підтримувати оптимальну температуру автоматично.
Характеристики:
- Безпечний і швидкий обігрів з новою технологією NC/AL
- Велика поверхня нагріву для додаткового тепла
- Захист від перенапруги і автоматичне відключення при 65°С
Компанія "ВИНИНТЕРТРЕЙД-АВТО" є офіційним представником в Україні торгових марок Heyner і Alca. Ми також займаємося оптовою торгівлею за цим брендам і завжди відкриті для нових клієнтів.
Даний підігрів сидінь живиться від бортової мережі автомобіля. Для того щоб нагріти сидіння, достатньо підключити обігрів до прикурювача, і через пару хвилин вже буде відчуватися приємне тепло. Після цього підігрів буде підтримувати оптимальну температуру автоматично.
Характеристики:
- Безпечний і швидкий обігрів з новою технологією NC/AL
- Велика поверхня нагріву для додаткового тепла
- Захист від перенапруги і автоматичне відключення при 65°С
Компанія "ВИНИНТЕРТРЕЙД-АВТО" є офіційним представником в Україні торгових марок Heyner і Alca. Ми також займаємося оптовою торгівлею за цим брендам і завжди відкриті для нових клієнтів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Heyner |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина кабелю | 1,4 m |
| Код товару | 96912 |
| Потужність | 35 W |
| Напруга | 12 V |
| Розмір | 91x45 cm |
| Сила струму | 3 A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 775 ₴
