-5%

Скотч двосторонній "Foam Tape", 3M, 9mmx5mx0,8mm, темно-сірий, 30320
428 ₴
406,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: 98141
+380 (67) 006-13-96
Роман- +380 (99) 193-28-33Роман
- +380 (93) 975-21-04Сергій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скотч 3М з акрилового матеріалу дозволяє компенсувати розбіжність поверхонь деталей, що склеюються. Стрічка 30320 характеризується високою адгезією до поверхонь із забарвленої сталі та різних пластиків, що використовуються в автомобілях. При випробуваннях на відрив і зсув, матеріал має високу міцність. Початкова адгезія посилюється з часом, досягаючи максимуму через 72 години при температурі 25оC і забезпечує довготривалий надійний зв'язок між деталями, що з'єднуються з її допомогою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 3М |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | 98141 |
| Розмір | 9mm x 5m |
| Щільність | 700 kg/m3 |
| Колір лайнера | червоний поліетилен |
| Товщина | 0,8 mm |
| Тип адгезиву | акриловий полімер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 406,60 ₴


