-5%

Скотч двосторонній "Plus Tape" (2шт), 3M, 6mmx2mx1,14mm, чорний, 72318
236 ₴
224,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 98158
+380 (67) 006-13-96
Роман- +380 (99) 193-28-33Роман
- +380 (93) 975-21-04Сергій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скотч 3M Acrylic Plus з підвищеною адгезією, покращеним розподілом натягу, покращеною клейкістю, здатністю витримувати вищу температуру при обробці, які мають ще ширший потенціал для застосування в автомобілебудуванні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 3М |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Код товару | 98158 |
| Розмір | 6mm x 2m |
| Щільність | 545 kg/m3 |
| Колір лайнера | червоний поліетилен |
| Товщина | 1,14 mm |
| Тип адгезиву | VR2+VR1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 224,20 ₴

