Топ продаж
-6%

Зарядний пристрій для АКБ AMiO 8A 12V \ Автомобільний зарядний пристрій AMiO 8A 12V
2 280 ₴
2 143,20 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SBC-8A
+380 (67) 006-13-96
Роман- +380 (99) 193-28-33Роман
- +380 (93) 975-21-04Сергій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій AMiO для акумуляторів автомобілів відноситься до типу трансформаторні. Особливість цієї моделі в її універсальності, корпус виконаний із міцного ABS-пластику, який надійно захищає від ушкоджень внутрішніх елементів.
Зарядний пристрій оснащений ручкою для зручного перенесення, на передній частині корпусу розташовані кнопка увімкнення/вимкнення та індикатор заряду. Пристрій сумісний з свинцево-кислотними акумуляторами. Підключення до батареї здійснюється за допомогою затискачів - крокодилів, оснащених ізоляційними ручками та відмітками у чорний та червоний колір для дотримання полярності при підключенні. Компанія AMiO є лідером ринку з виробництва автомобільних аксесуарів.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 2 кг |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Основні | |
| Виробник | AMiO |
| Ємність акумулятору | 90 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Зарядний |
| Струм заряду | 8 А |
| Стан | Новий |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Тип зарядного пристрою | Трансформаторні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 143,20 ₴

