-10%

Набір автомобіліста з логотипом авто універсальний "Volkswagen",Набір автомобіліста техдопомоги з логотипом авта
1 000 ₴
900 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Volkswagen
+380 (67) 006-13-96
Роман- +380 (99) 193-28-33Роман
- +380 (93) 975-21-04Сергій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір автомобіліста універсальний включає все необхідне для укоплектації автомобіля.
Цей комплект включає:
1. Сумка, в якій зберігаються та перевозяться дані речі.
2. Вогнегасник сертифікований.
3. Аптечка: в м'якому футлярі.
4. Знак аварійної зупинки, пластикова упаковка.
5.Рукавички ШТУРМОВИК трикотаж з ПВХ
6.Жилет безпеки світловідбивний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beltex |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація набору | Знак аварійної зупинки, Вогнегасник, Сумка, Трос буксирний, Світловідбиваючий жилет, Рукавички, Аптечка |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 15 мм |
| Вага | 3 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴
