
Джерело безперебійного живлення Volt Polska Sinus PRO 800E 12V/230V
15 000 ₴
- Під замовлення
- Код: Sinus PRO 800E
Відправка з 11 квітня 2026+380 (67) 006-13-96
Роман- +380 (99) 193-28-33Роман
- +380 (93) 975-21-04Сергій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики та опис
Блок аварійного електроживлення Серії Sinus PRO 800 E 12V використовується для живлення електричних пристроїв: центрального опалення (печі центрального опалення, насоси центрального опалення, контролери), комп'ютерів, серверів, комп'ютерних комплектів, пристроїв автоматизації,електроінструменти.
У разі збою живлення від мережі 230 В змінного струму пристрій перемикається в режим роботи від акумулятора, дозволяючи системі продовжувати безперебійну роботу і запобігаючи безповоротну втрату даних.Перетворювач оснащений захистом від перевантажень, короткого замикання, низької напруги на акумуляторі. У таких випадках прилад відключається в автоматичному режимі.
Характеристики:
- Сумарна потужність (миттєва): 800 ВА
- Постійна потужність: 500 Вт
- Вхідна напруга: 170-270 В змінного струму
- Вихідна напруга: 230 В змінного струму ± 1% у режимі роботи від батареї: 216–245 В змінного струму в режимі мережі з АРН
- Напруга батареї: 12 В постійного струму
- зарядний струм: 10А
- Форма хвилі напруги: синусоїда
- Повний захист: перевантаження, перезаряджання та розряджання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Алюміній |
| Код товару | 95631 |
| Особливості | USB вихід |
| Потужність | 1000W |
| Розмір | 135x103x55 mm |
| Напруга | 12V->230V |
| Вбудований запобіжник | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 000 ₴
