Сумка призначена для транспортування та зберігання автомобільного приладдя, аксесуарів та інструменту. Розмір сумки дає змогу легко помістити в неї всі необхідні аксесуари. Використовуючи сумку, Ви не тільки уникнете сторонніх звуків під час їзди автмобіля, а й убережете простір багажника від пошкоджень незакріпленими предметами. Боковини сумки забезпечені додатковим шаром поролону для кращого захисту вмісту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.15 кг |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 200 мм |
| Виробник | Beltex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 502 ₴

