
Набір автомобіліста Toyota . Набір автомобіліста технічної допомоги Toyota стандарт з логотипом авто на сумці
1 863 ₴
1 676,70 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Toyota
- +380 (99) 193-28-33Роман
- +380 (93) 975-21-04Сергій
Вогнегасник, аптечка, жилет, знак, сумка.
Сумка-набір автомобіліста для автомобіля Chevrolet (5 предметів). Набір автомобіліста ТЕХПАКЕТ включає всі необхідні автоаксесуари згідно з правилами дорожнього руху. Зручна, містка сумка-органайзер зі стильним логотипом також стане в нагоді для іншого автоприладдя.. Такі засоби безпеки, як жилети та знаки аварійної зупинки є невід'ємною частиною автонабору.. Незамінна річ для кожного автомобіліста.
Склад набору:
1. Сумка техдопомоги "Набір автомобіліста" (46х2014см);
2. Вогнегасник ОП1 (1 кг) з манометром;
3. Аптечка медичної допомоги АМА1, чорна;
4. Жилет світловідбивний 90г/м2;
5. Знак аварійної зупинки з широкою стрічкою, пластикова упаковка.; 6. рукавички рабочие
7. Наклейка "UA";
8. Пусковий кабель 300A, 2,5м.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beltex |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація набору | Знак аварійної зупинки, Вогнегасник, Сумка, Трос буксирний, Рукавички, Аптечка |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 15 мм |
| Вага | 3 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 676,70 ₴
