Органайзер Сумка бокс у багажник автомобіля Сумка Органайзер у багажник це незамінна річ для зберігання та перевезення всього необхідного для авто. Завдяки Сумці органайзеру всі ваші речі завжди будуть акуратно складені і не будуть розкидані по багажнику авто. В органайзері можна зручно розмістити. В органайзер сумці передбачені бічні ручки вони допомагають зручно транспортувати органайзер. Він виготовлений із Ево матеріалу. Даний матеріал робить його довговічним та зносостійким. Такий аксесуар можна використовувати не лише в автомобілі, а й у побуті, гаражі, на дачі. Особливості органайзера 1. Органайзер дозволяє економити місце в багажнику. 2. Місткий. 3. Органайзер виготовлений із щільного матеріалу....
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип аксесуара | Сумка-органайзер |
| Матеріал | EVA |
| Кількість відділень | 1 |
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Beltex |
| Довжина | 37 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Висота | 22 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 349,10 ₴

