
Світлодіодні лампи Nextone H13 18000 Lm(2 лампи) CAN-модуль.Комплект LED ламп Nextone H13 18000 LUM CAN-модуль
2 730 ₴/комплект
2 320,50 ₴/комплект
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 26288
- +380 (99) 193-28-33Роман
- +380 (93) 975-21-04Сергій
Вбудований модуль обходу помилки бортового комп'ютера,
Завдяки більшій світловіддачі та меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є відмінною галогенною заміною.Радіатор із авіаційного алюмінію з великою площею ідеально відводить тепло від лампи, що дозволяє використовувати світлодіоди на повну потужність. При цьому ні лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються.
Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток розжарення оригінальних галогенних ламп. Ви не зліпите зустрічний транспорт і чітко бачите узбіччя на значно більшій відстані, ніж при використанні галогенних ламп.
Інтелектуальна система охолодження забезпечує тривалий термін служби лампи.
Встановлення лампи дуже проста і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на установці. Світлодіоди лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
- Підвищена світловіддача
- Стійкість до перепадів напруги
- Стійкість до вібрації
- Система охолодження: алюмінієвий радіатор + кулер
- Компактний розмір (можливість встановлювати фари з обмеженим внутрішнім простором)
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- тип цоколя: H13
- Світловий потік: 18000 Lm;
- Колірна температура: 6000K;
- Тип світлодіодного елемента – GC 7535;
- Авіаційний алюміній 6063;
- Тип драйвера – внутрішній біполярний;
- Напруга живлення: 11-18 В;
- Потужність 25W±10%;
- Конструкція максимально наближена до конструкції галогенової лампи;
Функціональні можливості
- Тип цоколя: H13
- Призначення : Основне світло
- Колір: 6000K
- Світловий потік, люмен: 18000
- Тип світлодіода: G-CR 7535
- Лінійка: TYPE 42
- Наявність CAN: ТАК
- Напруга бортового ланцюга: 9-16В
Комплектація
- LED лампа – 2 штуки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Цоколь | H13 |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 70 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Світловий потік | 18000 лм |
| Виробник | Nextone |
- Ціна: 2 320,50 ₴/комплект
