-10%

Сумка-органайзер в багажник авто с логотипом 50*30*30 чорний ромб.Саквояж-органайзер в багажник авто
999 ₴
899,10 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 379373
+380 (67) 006-13-96
Роман- +380 (99) 193-28-33Роман
- +380 (93) 975-21-04Сергій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Органайзер Сумка бокс у багажник автомобіля Сумка Органайзер у багажник це незамінна річ для зберігання та перевезення всього необхідного для авто. Завдяки Сумці органайзеру всі ваші речі завжди будуть акуратно складені і не будуть розкидані по багажнику авто. В органайзері можна зручно розмістити. В органайзер сумці передбачені бічні ручки вони допомагають зручно транспортувати органайзер. Він виготовлений із Ево матеріалу. Даний матеріал робить його довговічним та зносостійким. Такий аксесуар можна використовувати не лише в автомобілі, а й у побуті, гаражі, на дачі. Особливості органайзера 1. Органайзер дозволяє економити місце в багажнику. 2. Місткий. 3. Органайзер виготовлений із щільного матеріалу....
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип аксесуара | Сумка-органайзер |
| Матеріал | EVA |
| Кількість відділень | 1 |
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Beltex |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 300 мм |
| Об`єм | 25 л |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899,10 ₴
