-10%

Набір автомобіліста Volkswagen . Набір автомобіліста технічної допомоги Volkswagen стандарт з логотипом авто на сумці
1 000 ₴
900 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14759
+380 (67) 006-13-96
Роман- +380 (99) 193-28-33Роман
- +380 (93) 975-21-04Сергій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вогнегасник, аптечка, жилет, знак, сумка.
Сумка-набір автомобіліста для автомобіля Chevrolet (5 предметів). Набір автомобіліста ТЕХПАКЕТ включає всі необхідні автоаксесуари згідно з правилами дорожнього руху. Зручна, містка сумка-органайзер зі стильним логотипом також стане в нагоді для іншого автоприладдя.. Такі засоби безпеки, як жилети та знаки аварійної зупинки є невід'ємною частиною автонабору.. Незамінна річ для кожного автомобіліста.
Склад набору:
1. Сумка техдопомоги "Набір автомобіліста" (46х2014см);
2. Вогнегасник ОП1 (1 кг) з манометром;
3. Аптечка медичної допомоги АМА1, чорна;
4. Знак аварійної зупинки з широкою стрічкою, пластикова упаковка.;
Сумка-набір автомобіліста для автомобіля Chevrolet (5 предметів). Набір автомобіліста ТЕХПАКЕТ включає всі необхідні автоаксесуари згідно з правилами дорожнього руху. Зручна, містка сумка-органайзер зі стильним логотипом також стане в нагоді для іншого автоприладдя.. Такі засоби безпеки, як жилети та знаки аварійної зупинки є невід'ємною частиною автонабору.. Незамінна річ для кожного автомобіліста.
Склад набору:
1. Сумка техдопомоги "Набір автомобіліста" (46х2014см);
2. Вогнегасник ОП1 (1 кг) з манометром;
3. Аптечка медичної допомоги АМА1, чорна;
4. Знак аварійної зупинки з широкою стрічкою, пластикова упаковка.;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beltex |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація набору | Знак аварійної зупинки, Вогнегасник, Сумка, Аптечка, Світловідбиваючий жилет |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 15 мм |
| Вага | 3 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴
